CargoLine Lojistik A.Ş. , 2003’ten günümüze firmalara özel lojistik çözümler üreten, Uzakdoğu’dan Amerika’ya, Avrupa’dan Ortadoğu’ya uzanan, geniş deniz, kara ve uçuş ağı ile sektörün iyileri arasında, yüksek kalite standartlarında marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.
Özellikle Uzakdoğu ülkelerinden başta Çin olmak üzere (G. Kore, Tayvan, Hindistan, Pakistan, Malezya, Singapur, Tayland, Vietnam, Endonezya, Filipinler, Japonya) hava ve denizyolu taşımacılığı, ve Avrupa (İngiltere, İtalya, Hollanda, İspanya ve Almanya…) hava, deniz ve karayolu taşımacılığında, en üst düzeyde hizmet sunabilmekte, bu sayede, müşterilerine zaman ve para tasarrufu sağlamaktadır.

Şirket Politikalarımız

Misyonumuz

Çalışanlarının, müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli, verim üreten ve marka olarak ‘komple çözüm’ hizmeti sunan, gelişime her daim açık bir firma olmaktır.

Vizyonumuz

Lojistikte yenilikler yaratarak ve sürekli kademe yükselterek, şirketimizi zirvede olan daha saygın, daha büyük bir marka yapmaktır.

Kalite Politikamız

o Teknolojik gelişmeleri takip eden
o Büyüme odaklı yatırımlar yapan
o Müşteri beklentilerini her şeyin önünde tutan
o Tüm çalışanlarının gelişimini sağlayacak şekilde eğitimlerine önem veren ve bireysel katkılarını arttıran
o Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli olarak iyileştiren ve belirlediği kalite hedeflerine ulaşan bir firma olmaktır.

Back to Top